logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.17959193738149 16.595838134964506 Zákaznické Centrum Mediaservis, s.r.o. http://www.mediaservis.cz
náhled www - webshot.jpg

Zákaznické Centrum Mediaservis, s.r.o.

Služby zákaznického servisu mediacall jsou určeny všem, kteří chtějí získávat nové zákazníky či pečovat o zákazníky stávající. Mediacall zahrnuje kompletní služby zaměřené právě na tyto aktivity s využitím aktivního a pasivního telemarketingu a ostatních marketingových prostředků, jako například direct mailu. Nedílnou součástí našich služeb je i návrh koncepce a detailní propracování vašich telemarketingových kampaní. Zákaznické Centrum společnosti Mediaservis má zaveden certifikovaný Systém managementu jakosti dle normy BS EN ISO 9001:2008.

Kurýrní síť Mediaservis je specializovaná na projekty vybraných zadavatelů především z oblasti finančnictví, telekomunikací, pojišťovnictví a energetiky. Zaměřujeme se na kvalitu doručovacího procesu od okamžiku převzetí zásilky až po samotný kontakt s adresátem. Cílem tohoto přístupu je maximalizovat počet doručených zásilek a spokojenost koncového adresáta i odesílatele s procesem doručení.

Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v Zákaznickém Centru a stát se posilou našeho týmu? Pak se neváhejte zeptat na volné pracovní pozice koordinátora náborů, kontakt viz níže.

Chcete se dozvědět bližší informace k Zákaznickém Centru společnosti Mediaservis? Sledujte naše propagační video zde: http://www.youtube.com/watch?v=H7WHo6LYEkg 
nebo si nás najděte na Facebooku
 - Zákaznické Centrum).

Web: http://www.mediaservis.cz


Adresa: Zákaznické Centrum Mediaservis, s.r.o. Vídeňská 995/63
639 63  Brno http://www.mediaservis.cz


pevná: +420 533 334 112

mail: telemarketing@mediaservis.cz

Pobočky

Kategorie

Klíčová slova

Call centrum, callcentrum, callcentrum brno, telefonní centrum, kontaktní centrum, externí call centrum, externí callcentrum, Zákaznické Centrum, Mediaservis, telefonní operátor, telefonná operátorka, operátor call centra, operátor, operátorka, operátor zákaznického centra, operátorka zákaznického centra, operátor telemarketingu, operátorka telemarketingu, Mediaservis zákaznické centrum, práce v Brně, doručovatelské služby, poštovní služby, kurýrní síť, kurýr, messenger, doručování, mediální logistika, mediakurýr, mediapress, mediacall, marketing, direct mailing, brno, kurýrní služby, kurýrní služba, telemarketing

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz

Fakturační údaje:

Mediaservis, s.r.o.

Paceřická 2773/1
19000 Praha 9

IČ: 25773801