logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,195265 15,8582306 Studio Z – Věra Valentová Zimová http://veraz.sluzby.cz

Studio Z – Věra Valentová Zimová

Věra Zimová a kolektiv z Hradce Králové již od roku 1992 provádí veškeré kadeřnické a kosmetické služby. Neustále se vzděláváme a své služby rozšiřujeme. Mezi naše služby patří Mezonitě - jedná se o techniku zpevnění kůže pomocí absorbovatelných vláken, které stimulují tvorbu kolagenu a tvorbu nových kolagenových sítí. Najdete nás také na Facebooku.

Web: http://veraz.sluzby.cz


Adresa: Studio Z – Věra Valentová Zimová Rybova 1901/16
500 09  Hradec Králové-Nový Hradec Králové http://veraz.sluzby.cz


mobil: +420 775 904 144

mail: Zimova.Vera@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

kosmetické ošetření Wellu a Larens - revoluce bez skalpelu - Mezoterapie - odstranění středně hlubokých vrásek - trvalé odstranění všech chloupků ARIANE IPL - Biostimulační laser - kadeřnické služby- střihy,barvení,melíry - společenské, svatební účesy a líčení - permanentní make-up od r.1994 - likvidace celulitidy - Akustická rázová vlna - radiofrekvenční liftig obličeje, odstranění dvojité brady - radiofrekvenční liposukce - barevná typologie - poradenství - Vibrostation - cvičení, které formuje postavu až o 2 konfekční velikosti - Solárium -pomáhá proti Osteroporoze - Infrasauna - utužuje imunitní systém, nejen pro dospělé - CATRICE cosmetics - prodej dekorativní kosmetiky - YODEYMA Paris, ESSENS - prodej parfémů

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz