logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48,8241173 14,3300958 Úklid Český Krumlov, České Budějovice http://www.vaseuklidovka.cz
náhled www - uklidovka-www.png

Úklid Český Krumlov, České Budějovice

Provozujeme rodinnou firmu z Českého Krumlova s kompletní péčí o Vaši domácnost. Postaráme se Vám o ekologický úklid v Českém Krumlově a okolí. Poskytneme Vám běžný úklid jako je vysávání, vytírání, setřeme prach, usteleme postel. Dále Vám vyžehlíme, umyjeme okna, uklidíme i větší nepořádek zejména po rekonstrukcích a stěhování. Na přání se můžeme domluvit na různých doplňkových službách jako třeba vyčištění trouby nebo lednice. Specializujeme se na dřevěné povrchy, ať už nábytku nebo podlah. Používáme dánské výrobky značky WOCA, které šetrně a ekologicky ošetří Váš dřevěný interiér. Uklidíme také komerční prostory, kanceláře, ordinace a menší provozovny. Na přání Vám také zajistíme hodinového manžela. Aktuální novinky můžete sledovat na našem Facebooku.

Web: http://www.vaseuklidovka.cz


Adresa: Úklid Český Krumlov, České Budějovice Urbinská 185
38501  Český Krumlov http://www.vaseuklidovka.cz


mobil: +420 778 402 230

mail: info@vaseuklidovka.cz

Kategorie

Klíčová slova

úklid úklidovka úklid bytů úklid domu úklid rodinných domů úklid společných prostor úklid komerčních prostor úklid po malířích úklid po malování úklidové práce jarní úklid vánoční úklid velikonoční úklid úklid kanceláří úklid ordinací ekologický úklid domácností ekologické přípravky běžný úklid jednorázový úklid pravidelný úklid úklid lokalita Český Krumlov úklid v Českém Krumlově úklid lokalita České Budějovice úklid v Českých Budějovicích úklidové služby úklidová služba úklidová firma profesionální úklid úklid po rekonstrukcích úklid po stěhování úklid před stěhováním mytí oken mytí žaluzií mytí kuchyňských spotřebičů žehlení prádla údržba dřevěného nábytku úklidová služba Jihočeský kraj Vaše úklidovka Úklidovka Úklid domu Ekologický úklid Oprava dřevěných podlah Ošetření dřevěných povrchů Renovace dřevěného nábytku Domácí úklid bez chemie Úklidové prostředky Ekologická firma Ekologické úklidové prostředky

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz

Fakturační údaje:

Veronika Gallistlová

Rájov 76
38101 Zlatá Koruna

IČ: 01241788

Neplátce DPH