logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.46105294713511 13.41585420132991 Růžena Vinterová Salon Siluet http://www.salonsiluet.cz
náhled www - webshot.jpg

Růžena Vinterová Salon Siluet

Provádíme bezbolestnou liposukci 3. generace, přístrojem nejvyšší kvality. Přijďte se k nám nechát hýčkat přístrojem, na který chodí i naše známé celebrity. Procedura je naprosto bezbolestná a neinvazivní a zanechá vaší pokožku nedotčenou. Bez jehel, bez jizev bez rekonvalescence. Dále provádíme přístrojovou lymfodrenážní masáž, která vás zbaví otoku nohou, pocitu těžkých nohou a také celulitidy. Také terapie RDT, je výborná na tvarování postavy a tonizaci obličejových svalů. Těšíme se na Vás v centru Chomutova, naproti OD Centrál.

Web: http://www.salonsiluet.cz


Adresa: Růžena Vinterová Salon Siluet Žižkovo náměstí 120
43001  Chomutov http://www.salonsiluet.cz


mobil: +420 608 826 161

mail: info@salonsiluet.cz

Kategorie

Klíčová slova

liposukce, 3. generace, bezbolestná, lymfodrenážní masáž, tvarování postavy, tonizace obličejových svalů

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz