logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.013354879629304 14.424173911996263 Petr Bulánek http://www.umytokna.cz
náhled www - webshot.jpg

Petr Bulánek

Mytí oken Vám nabízí pravidelné i jednorázové mytí oken v Praze a přilehlém okolí. Na trhu úspěšně působí již od roku 2002. Pečlivá organizace práce a vybavenost speciální technikou umožňuje nabídnout Vám široké spektrum služeb. Díky zkušenostem s malými i velkými zakázkami, pravidelným kontrolám a osobnímu přístupu Vám garantujeme stoprocentní kvalitu a spolehlivost. Mytí oken a rámů provádíme na profesionální úrovni stěrkou,rozmývákem a speciální žiletkou s držákem. Voda se saponátem se aplikuje na mycí plochu rozmývákem . Po uvolnění špíny rozmývákem se špína setře stěrkou do čista a sucha. Speciální žiletku používáme pro seškrabání nečistot které se neuvolnily rozmývákem. Mytí oken ve výškách provádíme speciálními nástavnými tyčemi do tří metrů až čtyř metrů.

Web: http://www.umytokna.cz


Adresa: Petr Bulánek Daškova 3075/12
143 00  Praha-Modřany http://www.umytokna.cz


mobil: +420 607 871 139

mail: petrbulanek@centrum.cz

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz