logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.7654808 15.0592900 LYMFO STUDIO http://www.lymfo-studio.cz

LYMFO STUDIO

Provádíme tvarování postavy, odstraňování celulitidy pomocí lymfodrenáže přístrojem STARVAC SP2, který je jediný v Liberci. Dále provádíme masáže (sportovní, reflexní a relaxační), depilace teplým voskem, zaručující dlouhodobý efekt. Využijte také naše solárium, které podporuje zdravé opálení.

Web: http://www.lymfo-studio.cz


Adresa: LYMFO STUDIO Lípová 664/4
46001  Liberec http://www.lymfo-studio.cz


mobil: +420 723 875 114

mail: irenanekov@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

celulitida, odstranění celulitidy, tvarování těla, postavy, masáže, lymfodrenáže, solárium, kosmetika, depilace, teplý vosk, teplým voskem, Liberec, v Liberci, Liberecko, odstranění chloupků i s kořínky

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz