logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48.5513626730604 22.082191098041946 Euroko spol., s.r.o. https://www.euroko.cz

Euroko spol., s.r.o.

Naše firma Euroko byla vytvořena před 10ti lety jen několika kolegy, od té doby se stala jedním z lídrem na trhu. Po 10ti letech, po mnohých výzvách s hrdostí konštatujeme, že orientace zákazníka a flexibilní přizpůsobení jsou na trhu naše základní principy. Naše firma Euroko se zaměřuje především na vlastním výrobu produktu. Ráda bych vám představila naše produkty, které se snažíme rozšiřovat tak, aby možnosti výběru byli neomezené, jsou to např: id. náramky na ruku / především identifikační tyvekové, které jsou velkou oblibou u našich zákazníků. Sublimační šňůrky / klíčenky na krk – výběr s potiskem i bez potisku. Naši novinkou jsou právě rouška na tvář, které jsou v téhle situaci potřebné, máme velice zajímavé a originální vzory – dizajnérské rouško, jednobarevné ale i dětské rouško. Nejčastějšími objednávky jsou především náramky tyvekové, silikonové a reflexní. V naši kategorii produktu můžete najít velice zajímavé předměty. Snažíme se vytvářet nové produkty a rozšiřovat naši webovou stránku tak, aby si i komplikovanější zákazník mohl vybrat svůj produkt. Každý zákazník má možnost vybrat si od každé kategorie produktů. Další novinkou u nás jsou stahovací pásy na kufr, hrnečky ale i šátky / šály pro fanoušky. Stahovací pás na kufr vám pomůže při situaci, když ztratíte své zavazadlo, budete klidnější když budete vědět, že vaše zavazadlo je chráněné. Dalším produktem jsou hrnky. Hrnečky vytváříme sublimační technologií, která zaručí kvalitu a potisk bude snadno viditelný. Na závěr tu máme produkt, spíše pro fanoušky různých klubů, kteří mají jako zálibu fandit! Doufám, že i vy bude patřit mezi naše oblíbené zákazníky!

Web: https://www.euroko.cz


Adresa: Euroko spol., s.r.o. Hlavná 116
07901  Veľké Kapušany https://www.euroko.cz


mobil: +420 607 763 281

mail: info@euroko.cz

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz